مادر مجید توکلی در گفتگو با سیدمحمد خاتمی: دعا کنید یوسف در بندم را زودتر ببینم

Majid_tavaoli

مادر مجید توکلی در گفتگو با سیدمحمد خاتمی: دعا کنید یوسف در بندم را زودتر ببینم

—————————————————————————————-

سید محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین کشورمان طی تماس تلفنی با خانم پرچین عباسی، مادر مجید توکلی که فرزندش در زندان رجایی شهر به سر می برد، از وی دلجویی کرد.

 در این تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی، ضمن جویا شدن احوال مادر و سایر اعضای خانواده مجید توکلی، در جریان آخرین وضعیت آنها و پیگیری وضعیت حقوقی عزیز دربندشان قرار گرفت و اظهار امیدواری کرد تا با بهبود شرایط سیاسی و اجتماعی، آزادی او و دیگر زندانیان سیاسی محقق شود.

خانم عباسی نیز با بیان اینکه به علت بیماری موفق به سفر طولانی از شیراز به زندان رجایی شهر نیست و از زمان بازداشت او تاکنون فرزندش را ملاقات نکرده، به آقای خاتمی گفت: دعا کنید یوسف در بندم را زودتر ببینم.

خاطرنشان می شود با توجه به قطع تماس های تلفنی زندانیان سیاسی از ماه ها پیش، این زندانی سیاسی و از فعالان دانشجویی امکان تماس تلفنی نیز با مادر بیمار خود و دیگر اعضای خانواده اش را نداشته است.

مجید توکلی سال ۸۸ بعد از مراسم ۱۶ آذر هنگامی که به همراه برخی دیگر از دانشجویان قصد خروج از درب حافظ دانشگاه را داشت توسط نیروهای امنیتی بازداشت و مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

این فعال دانشجویی در ۳۰ دی ۱۳۸۸ از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی به جرم اجتماع و تبانی علیه نظام، تبلیغ علیه نظام، توهین به رهبری و توهین به ریاست جمهوری به هشت سال و شش ماه حبس تعزیری، ۵ سال محرومیت از فعالیت سیاسی و ۵ سال ممنوعیت از خروج از کشور محکوم شد.

چندی پیش نیز ۶ ماه حبس تعزیری به احکام وی به دلیل پیام روز دانشجوی سال گذشته اضافه شد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s